Kariera

Podstawowe wartości, na których opierają się dobre relacje wewnątrz firmy to koleżeńska postawa i umiejętność współpracy. Ważne są kompetencje, ale także poczucie odpowiedzialności. U nas spotkasz zgrany zespół pracowników. Razem budujemy solidną i wiarygodną markę, jaką jest BUDWUG
 

KOGO SZUKAMY ?

Zobacz, co jest fundamentem kariery w BUDWUG oraz jakich cech charakteru i umiejętności oczekujemy od kandydatów.

WYKSZTAŁCENIE

Zapraszamy absolwentów kierunków budownictwa ogólnego, budownictwa podziemnego, inżynierii lądowej. Oprócz kadry technicznej, poszukujemy: kierowców, operatorów maszyn, spawaczy oraz pracowników fizycznych.

CECHY I UMIEJĘTNOŚCI KANDYDATÓW

Od przyszłych pracowników oczekujemy zaangażowania, umiejętności twórczego myślenia, odpowiedzialności i wytrwałości w dążeniu do celu. Cenimy tych, którzy chcą się rozwijać i dokształcać. Od kandydatów oczekujemy: odporności na stres, umiejętności analitycznego myślenia, przewidywania zmian i poszukiwania optymalnych rozwiązań oraz gotowości do częstych wyjazdów.

NA JAKIE STANOWISKA REKRUTUJEMY ?

W BUDWUG mogą znaleźć pracę osoby o różnym wykształceniu i umiejętnościach. Potrzebujemy wykwalifikowanych inżynierów, specjalistów i osób z uprawnieniami. Przeczytaj, kogo poszukujemy obecnie do naszego zespołu.

  • kierownicy budów
  • kierownicy projektów
  • operatorzy maszyn budowlanych – palownice,koparki hydrauliczne, koparki linowe
  • spawacze
  • mechanicy
  • kierowcy kat. C,CE
  • pracownicy niewykwalifikowani
CO OFERUJEMY?

Zapewniamy rozwój w stabilnej firmie inżynieryjnej, będącej częścią międzynarodowej spółki Hölscher International. Dzięki wsparciu ze strony ekspertów w dziedzinie specjalistycznego fundamentowania oraz gospodarki wodnej, świadczymy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu bezpieczeństwa i stabilności pracy.

Doceniamy osoby zdeterminowane w dążeniu do celu, otwarte na rozwój.